Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript lub jest wyłączona!
Włącz to, albo pamiętaj, że niektóre funkcje tej strony nie będą działać poprawnie.
BP OT Kup Coins Moje konto
BP OT Server Kepler-186f · Tibia 15.30 · Prawdziwy Rookgaard

Potwory · BP OT

Biblioteka stworzeń

Sprawdź dane stworzeń na BP OT. Doświadczenie i szanse łupu to wartości bazowe; mnożniki, stamina, VIP, wydarzenia i zasady nagród mogą zmieniać wynik w grze.

1877 znalezionych stworzeń

NazwaZdrowieBazowe XP
Bonny BunnyBonny Bunny2000
Bony Sea DevilBony Sea Devil24.00019.470
BoogeyBoogey930475
BoogyBoogy1.300950
BorethBoreth1.4001.800
Bound Astral PowerBound Astral Power70.0000
BovinusBovinus15060
BrachiodemonBrachiodemon25.00015.770
BragrumolBragrumol38.00018.000
brain headBrain Head75.0000
Brain ParasiteBrain Parasite7.5000
Brain SquidBrain Squid18.00017.672
BraindeathBraindeath1.225985
Bramble WyrmlingBramble Wyrmling2.3501.950
Branchy CrawlerBranchy Crawler27.00017.860
Breach BroodBreach Brood3.5001.760
BretzecutionerBretzecutioner5.6003.700
Bride of NightBride of Night275450
#7806Bright Crystal3.0000
Bright Percht SleighBright Percht Sleigh2.300500
Brimstone BugBrimstone Bug1.300900
Brinebrute InferniarchBrinebrute Inferniarch32.00020.300
Brittle SkeletonBrittle Skeleton5035
Broken ShaperBroken Shaper2.2001.600
BrokulBrokul50.00023.000
Broodrider InferniarchBroodrider Inferniarch9.6007.850
Brother ChillBrother Chill10.0000
Brother FreezeBrother Freeze10.0000
Brother WormBrother Worm300.00030.000
Brown HorseBrown Horse750
Bruise PayneBruise Payne1.6001.000
Brutus BloodbeardBrutus Bloodbeard1.555795
BugBug2918
Bulltaur AlchemistBulltaur Alchemist5.6904.350
Bulltaur BruteBulltaur Brute6.5604.700
Bulltaur ForgepriestBulltaur Forgepriest6.8405.180
BullwarkBullwark72.00022.000
Burning BookBurning Book18.00011.934
Burning GladiatorBurning Gladiator10.0007.350
Burrowing BeetleBurrowing Beetle450165
Burster SpectreBurster Spectre6.5006.000
ButterflyButterfly20
cream cakeCake Golem444100
CalamaryCalamary750
Candy Floss ElementalCandy Floss Elemental3.7003.850
Candy HorrorCandy Horror3.1003.000
Canopic JarCanopic Jar1.0000
Capricious PhantomCapricious Phantom30.00019.360
Captain JonesCaptain Jones555620
Captured DwarfCaptured Dwarf1000
Assistente BP
Cześć! Jestem asystentem serwera BP. Mogę pomóc w pytaniach o stawki, profesje, NPC, sklepy, jak się zalogować... Co chcesz wiedzieć?