Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript lub jest wyłączona!
Włącz to, albo pamiętaj, że niektóre funkcje tej strony nie będą działać poprawnie.
BP OT Kup Coins Moje konto
BP OT Server Kepler-186f · Tibia 15.30 · Prawdziwy Rookgaard

Potwory · BP OT

Biblioteka stworzeń

Sprawdź dane stworzeń na BP OT. Doświadczenie i szanse łupu to wartości bazowe; mnożniki, stamina, VIP, wydarzenia i zasady nagród mogą zmieniać wynik w grze.

1877 znalezionych stworzeń

NazwaZdrowieBazowe XP
Vampire PigVampire Pig305165
Vampire ViscountVampire Viscount1.200800
Vampiric BloodVampiric Blood3.5000
Vampiric EssenceVampiric Essence20.0000
#50960Vampiric Flesh5.6500
VargVarg5.4004.100
Varnished DiremawVarnished Diremaw9.0005.900
VashresamunVashresamun4.0002.950
VemiathVemiath350.0003.250.000
Venerable GirtabliluVenerable Girtablilu8.5005.300
Vermin SwarmVermin Swarm5.0000
VerminorVerminor80.00035.000
VersperothVersperoth100.00030.000
VexclawVexclaw8.5006.248
Vibrant PhantomVibrant Phantom27.00019.700
Vicious Ink SplashVicious Ink Splash1.9500
Vicious ManbatVicious Manbat1.7001.200
Vicious SquireVicious Squire1.000900
Vile GrandmasterVile Grandmaster1.7001.500
VladrukhVladrukh250.000450.000
#470Void2.000320
VoidshardVoidshard3.5000
Vok the FreakishVok the Freakish32.00027.000
VulcongraVulcongra1.6001.100
Wailing WidowWailing Widow850450
WalkerWalker3.0002.200
Walking DreadWalking Dread25.00018.000
Walking PillarWalking Pillar38.00024.300
Wandering PillarWandering Pillar37.00023.200
War GolemWar Golem4.3002.310
War ServantWar Servant10.0000
War WolfWar Wolf14055
WardragonWardragon6.9605.810
WarlockWarlock3.5004.000
Warlord RuzadWarlord Ruzad1.5001.700
Warm FireWarm Fire200220
WaspWasp3524
WaspoidWaspoid1.100830
Water BuffaloWater Buffalo39020
Water ElementalWater Elemental550650
Weak SoulWeak Soul10.0000
#35685Weak Spot100.0000
Weakened DemonWeakened Demon50
Weakened FrazzlemawWeakened Frazzlemaw1.2001.000
Weakened Glooth HorrorWeakened Glooth Horror10.000245
Weakened ShlorgWeakened Shlorg10.0006.500
WebsterWebster2.9501.200
WeeperWeeper6.8005.800
Weeping SoulWeeping Soul7.0000
WerebadgerWerebadger1.7001.600