Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript lub jest wyłączona!
Włącz to, albo pamiętaj, że niektóre funkcje tej strony nie będą działać poprawnie.
BP OT Kup Coins Moje konto
BP OT Server Kepler-186f · Tibia 15.30 · Prawdziwy Rookgaard

Potwory · BP OT

Biblioteka stworzeń

Sprawdź dane stworzeń na BP OT. Doświadczenie i szanse łupu to wartości bazowe; mnożniki, stamina, VIP, wydarzenia i zasady nagród mogą zmieniać wynik w grze.

1877 znalezionych stworzeń

NazwaZdrowieBazowe XP
oriental pillarMagicthrower10018
Magma BubbleMagma Bubble450.00080.000
Magma CrawlerMagma Crawler4.8003.900
bloodstained crystalMagma Crystal40.0000
Magnor MournbringerMagnor Mournbringer250.0000
MahrdisMahrdis3.9003.050
Maior DomusMaior Domus50.0003.500.000
Maior Domus (Final)Maior Domus (Final)65.0000
MakaraMakara5.0505.720
makeshift homeMakeshift Home6.9001.800
Malicious MinionMalicious Minion4.0000
Malicious SoulMalicious Soul25.00025.000
Malkhar DeathbringerMalkhar Deathbringer30.00050.000
Malkhar Deathbringer StopMalkhar Deathbringer Stop15.0000
Malofur MangrinderMalofur Mangrinder320.00055.000
MalvarothMalvaroth40.00028.000
MammothMammoth320160
Man in the CaveMan in the Cave485777
Manta RayManta Ray680125
ManticoreManticore6.7005.100
MantosaurusMantosaurus19.40011.569
Many FacesMany Faces30.00018.870
MaridMarid550410
Marsh StalkerMarsh Stalker10050
MarzielMarziel1.9003.000
MassacreMassacre32.00020.000
Massive Earth ElementalMassive Earth Elemental1.3301.100
Massive Energy ElementalMassive Energy Elemental1.100950
Massive Fire ElementalMassive Fire Elemental1.8001.400
Massive Water ElementalMassive Water Elemental1.2501.100
MawhawkMawhawk45.00014.000
MaxxeniusMaxxenius320.00055.000
MazoranMazoran290.000500.000
MazzinorMazzinor300.000100.000
Meadow StriderMeadow Strider10050
Mean Lost SoulMean Lost Soul5.0005.580
Mean MawMean Maw24.00032.500
Mean MinionMean Minion10.0000
Meandering MushroomMeandering Mushroom29.10021.980
Mechanical FighterMechanical Fighter420255
MedusaMedusa4.5004.050
Mega DragonMega Dragon7.9207.810
#36928Megasylvan Yselda32.00019.900
Melting Frozen HorrorMelting Frozen Horror70.00065.000
Memory of a BansheeMemory of a Banshee3.6001.430
Memory of a BookMemory of a Book3.6701.770
Memory of a CarnisylvanMemory of a Carnisylvan3.8001.850
Memory of a DwarfMemory of a Dwarf3.7301.460
Memory of a FaunMemory of a Faun3.5001.600
Memory of a FrazzlemawMemory of a Frazzlemaw3.7701.810